Aktualności

logo EGD

  • Facebook
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 801 011 665
  • Krajowy Fundusz Szkoleniowy
  • Baza Usług Rozwojowych

news_ue

Europejska Grupa Doradcza Sp. z o.o. pragnie poinformować, iż nie oferuje odpłatnego przekazywania materiałów, formularzy, dokumentów rzekomo niezbędnych w celu ubiegania się o dofinansowanie ze środków unijnych.

news_ue

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, Stworzyszenie Księgowych w Polsce oddział Wielkopolski w Poznaniu, oddział tenerowy w Kaliszu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział w Ostrowie Wielkopolskim oraz partner strategiczny - Europejska Grupa Doradcza zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową "Badania, Innowacje i Rozwój" która odbędzie się 26 kwietnia 2018 roku o godzinie 9:00 w Auli Collegium Novum w Kaliszu przy ul. Nowy Świat 4

Organizatorzy

organizatorzy

Partner Strategiczny

organizatorzy

Więcej informacji

news_ue

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 01 grudnia 2017 podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, a Europejską Grupą Doradczą Sp. z o.o. .

Dokument podpisali Rektor PWZS w Kaliszu Pani prof. ndzw. dr hab. n. med. Magdalena Pisarska-Krawczyk oraz Prezes Zarządu EGD Pan Andrzej Tokarski.

Współpraca będzie realizowana przede wszystkim w obszarach: udzielania wzajemnego wsparcia z wykorzystaniem własnych potencjałów wiedzy fachowej i umiejętności, wymiany doświadczeń w zakresie obszarów będących obszarem działań i zainteresowań obu stron, podejmowania działań w celu podnoszenia kwalifikacji, dokształcania i doskonalenia kadry oraz podejmowania wspólnych przedsięwzięć w zakresie organizacji szkoleń, kursów i konferencji.

news_ue

W latach 2017-2020 każdy przedsiębiorca z sektora MMŚP może uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe (szkolenia i doradztwo) dla siebie i swoich pracowników w ramach projektu Baza Usług Rozwojowych.

Baza Usług Rozwojowych to internetowa, ogólnopolska i bezpłatna baza zawierająca oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa, e-learningu oraz innych działań, dzięki którym przedsiębiorstwa i osoby prywatne rozwijają swoje kompetencje. Baza zawiera szczegółowe informacje o usługodawcach oraz ich ofertach. Za jej pomocą każdy zainteresowany skorzystaniem z opublikowanej oferty usług rozwojowych ma możliwość łatwego i szybkiego odnalezienia usługi dopasowanej do swoich potrzeb. Baza stanowi podstawowe narzędzie umożliwiające pozyskanie dofinansowania w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020 (tzw. podmiotowe systemy finansowania). Na wsparcie usług rozwojowych przeznaczonych jest ok. 400 mln euro. Więcej informacji o Bazie Usług Rozwojowych