Odzyskaj swoje pieniądze - Prawne i psychologiczne elementy windykacji należności

logo EGD

 • Facebook
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • 801 011 665
 • Krajowy Fundusz Szkoleniowy
 • Baza Usług Rozwojowych
seminarium-odzyskaj-swoje-pieniądze-prawne-i-psychologiczne-elementy-windykacji-należności

Zapraszamy na seminarium poświęcone zagadnieniom jak szybko i skutecznie wyegzekwować należności, nie tracąc dobrych relacji z kontrahentem.

Przyjdź i przekonaj się na naszym seminarium!


PROGRAM RAMOWY:

 1. Rodzaje Windykacji Wierzytelności

  Czym jest windykacja wierzytelności? Jakie są jej rodzaje? Czym różni się windykacja pozasądowa od sądowej, komorniczej i karnej? Która z nich przynosi skuteczniejsze rozwiązania, kiedy i dlaczego warto postawić na jej konkretny rodzaj? Jakie są pisemne i mówione wzorce perswazji? W jakiej sytuacji warto je zastosować?

 2. Precedencja

  Negocjacje, stanowiące sposób na rozwiązywanie konfliktu z zaakceptowanym przez obie strony porozumieniem są możliwe. Wystarczy tylko wiedzieć: Jak wpłynąć na przebieg rozmowy i reakcje dłużnika? Czy można osiągnąć cel poprzez sterowanie rozmową? Jak przełożyć teorię na praktykę, aby osiągnąć sukces? Jak rozpoznać manipulacje zastosowane przez drugą stronę(dłużnika) i nie wpaść w jego pułapkę?

  • Nagrody, kary i sankcje

   Nagrody i kary i sankcje to najprostszy sposób motywowania. Kiedy mają sens?
   Czy rzeczywiście warto je stosować? Jak je wdrażać? Co warto robić, a czego zdecydowanie unikać?

  • Rodzaje, konsekwencje i etapy wdrażania sankcji

   Uczestnicy poznają pięć rodzajów sankcji: sankcje społeczne, psychologiczne, finansowe, karne i skarbowe. Dowiedzą się, czym się od siebie różnią. Zdobędą informacje o tym, jak dzielą się poszczególne etapy wdrażania sankcji i jakie są konsekwencje ich zastosowania.

 3. Analiza transakcyjna

  Aby osiągnąć sukces, warto wiedzieć, z kim mamy do czynienia. Podczas spotkania Uczestnicy poznają rodzaje dłużników i stosowane przez nich taktyki w celu uniknięcia spłaty długu, dzięki czemu łatwiej im będzie zastosować wobec nich właściwą strategię. Dowiedzą się również na czym polega gra „Dłużnik”, jakie oblicza przyjmuje, czy to rzeczywiście wyłącznie gra? Jakie korzyści przynosi? Jakie strategie stosuje dobry gracz?

HARMONOGRAM spotkania

 • 09.45 - 10.00
  Rejestracja uczestników
 • 10.00 - 11.30
  Wprowadzenie i omówienie zagadnień zgodnie z programem. Praktyczne warsztaty.
 • 11.30 - 12.00
  przerwa kawowa
 • 12.00 - 13.30
  Omówienie zagadnień zgodnie z programem. Praktyczne warsztaty.
 • 13.30 - 14.30
  Pytania-dyskusje z trenerem.

MIEJSCE, TERMIN i koszt

Warszawa - luty 2017 Koszt: 150 PLN netto/brutto Cena obejmuje: udział w seminarium (4h), materiały drukowane, przerwę kawową. Formularz zgłoszeniowy

Trener Seminarium

Tomasz Piechowicz jest analitykiem windykacyjnym, mediatorem, prywatnym detektywem, właścicielem.
Skończył Wyższą Szkołę Handlową w Kielcach, gdzie studiował Bezpieczeństwo Publiczne i Ochronę, Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych w Poznaniu (studia podyplomowe) - negocjacje i mediacje oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie (studia podyplomowe) - Psychologia Biznesu. Wiele szkoleń związanych z technikami NLP, odczytywania i manipulowania emocjami. Były mediator sądowy w sprawach gospodarczych, wieloletni Dyrektor w Kancelarii Prawno Windykacyjnej z siedzibą w Koninie. Od 2004 roku właściciel Firmy windykacyjno-mediacyjnej MEDIARE oraz od 2016 Biura Detektywistycznego Krak. Jego firma działa na rynku polskim w zakresie obsługi wierzytelności wymagalnych i niewymagalnych, pośredniczeniu i sprzedaży roszczeń, mediacji gospodarczych, wywiadu gospodarczego oraz usług detektywistycznych.


kontakt z nami

 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • infolinia: 801 011 665 wew. 23
 • tel: 62 767-89-09 wew. 23